W związku z IV falą epidemii wywołaną zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 która osiągnęła kolejny wyższy poziom, działając na podstawie art.11 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych ( Dz.U. z 2020 r. poz.374) oraz rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 27 września 2021 r. (Dz.U.poz.1754) i rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 15 października 2021 r. ( Dz. U. poz.1878,) zwracam się z uprzejmą prośbą o podjęcie wszelkich możliwych działań przeciwdziałających rozszerzaniu się pandemii, polegających na rygorystycznym przestrzeganiu istniejących zasad i obostrzeń sanitarno-epidemiologicznych (dystans- dezynfekcja-maseczka).
Trzeszczany Pierwsze dn.29.10.2021 r. Wójt Gminy Trzeszczany
/-/ Stanisław Czarnota















